K fotogaleriím

  • U nás v Bozkově - fotogalerie, která obsahuje směs snímků výhradně z prostředí naší vesnice. Najdete v ní jak staré zachovalé chaloupky, dominantu - kostel, ale stejně tak řadu maličkostí.
  • Vojenská auta zdánlivě s naší vesnicí nijak nesouvisí. Jedná se o akci víceméně náhodnou, která byla na poslední chvíli vyhlášena místním rozhlasem. Vojenská auta vesnicí pouze projížděla a její účastníci zde měli jen přestávku. Škoda jen, že účast místních obyvatel byla tak nízká. K vidění totiž byla spousta zajímavých historických aut, provozovaných v naší i v cizích armádách. 
  • Auta veteráni - akce pro všechny příznivce starých aut. Srdce každého fandy zaplesá, když spatří naleštěné miláčky, o které se starají nadšenci bez ohledu na čas a peníze. Velice drahý koníček. Ale právě díky těmto nadšencům máme možnost prohlédnout si tyto stařečky v pojízdném stavu a dokonce si na ně i sáhnout a pohovořit s jejich majiteli.
  • Závody minikár - pravděpodobně jediná mezinárodní akce, konaná přímo v naší vesnici. Minikáry bez vlastního pohonu využívaly v té době zcela nový úsek silnice od Roky do Podbozkova, přičemž v dolní části dosahovaly rychlosti až 110 km/h. Závodníci startovali v několika kategoriích, včetně dětí. Nejpozoruhodnější na akci bylo asi to, že se na ní sešli nadšenci, kteří vytvářeli zvláštní, velmi příjemnou atmosféru. Akce se mimořádně vydařila. A kdo zvítězil, není vůbec důležité.
  • Rekonstrukce silnice - tolik jsme po nové silnici snad všichni toužili. Dlouhá léta jsme si ničili svá auta na kočičích hlavách a pak najela stavební technika, kostky byly vytrhány a všem bylo jasné, že cesty zpátky není.